Today Photo
 چای زنجبیل را از دست ندهید
 چای زنجبیل را از دست ندهید
زنجبیل از قدیم الایام مورد مصرف مردم ایران، هند و چین بوده است. این گیاه همراه با گیاهان دیگر به عنوان تقویت کننده معده و بدن به کار می رود.
مردی که فکر میکرد همسایه اش دزد است
مردی که فکر میکرد همسایه اش دزد است
در فولکلور آلمان ، قصه ای هست که این چنین بیان می شود: مردی صبح از خواب بیدار شد و دید تبرش ناپدید شده .
تا چه حد فضول هستید ؟
تا چه حد فضول هستید ؟
اگر می خواهید بدانید تا چه اندازه فضول هستید، به این تست خودشناسی پاسخ بدهید.
تاثیرات امواج تلفن همراه بر روی بدن
تاثیرات امواج تلفن همراه بر روی بدن
شاید شما هم یکی از کاربران تلفن همراه هستید، اما آیا می دانید صحبت کردن با تلفن همراه بدون رعایت شرایط ایمنی چه زیان های پزشکی و عوارض جانبی در بر خواهد داشت؟
چگونه شب امتحان بیدار بمانیم !
چگونه شب امتحان بیدار بمانیم !
بر هیچ آموزنده و یا جوینده دانش در هر برهه از زمان، پوشیده نبوده و نیست، که شب قبل از هر امتحانی، و آنچه در این شب خوانده، آموخته و حفظ می شود، مهمترین و موثر ترین عامل در کسب نمره مقبول و رضایت بخش خواهد بود!
حکایت شب
حکایت شب
حکایت شب مفصل است و من از این حکایت مختصری را میدانم، نمیدونم وقتی این نوشته را میخوانی چقدرش را بتوانی باور کنی؛ و چقدرش را عمل... اما میخواهم بدانی حکایت شب چیزی ماورای گردش زمین به گرد خوداست...
راز پولدار ماندن مردان پولدار!!
راز پولدار ماندن مردان پولدار!!
1 - مردان پولدار همیشه قبل از اینکه منزل را به مقصد فروشگاه، بازار، نمایشگاه و مخصوصا بانک و طلافروشی ترک کنند از به همراه نداشتن همسر خود اطمینان حاصل می نمایند...
اینم فک و فامیله داریم؟!؟
اینم فک و فامیله داریم؟!؟
* به مامانم می گم: امروز حالم خوب نیست، خیلی بی حالم. مامانم می گه: تو همیشه حال نداری، نه می میری، نه خوب می شی! مامان بی احساسه من دارم ؟ فک و فامیله داریم؟
من مدیونم ...
من مدیونم ...
من مدیون کسانی هستم که بر من صبر کردند، مادرم که صبر کرد و منتظر شد تا من که یک ذره ناچیز بودم از عدم پا به این جهان خاکی گذاشتم و باز مادرم صبر کرد تا رشد کردم و بزرگ شدم....
فواید بستنی
فواید بستنی
بستنی، اسمش هم مثل خودش لذیذ، خوشمزه و هوس انگیز است. کسی پیدا نمی شود که از بستنی به راحتی بگذرد و تمایلی به خوردن آن نشان ندهد. میل و علاقه به بستنی در بعضی به حدی است که حاضرند تمام طول روز به جای انواع غذا فقط و فقط بستنی بخورند.
طلوع خورشید از مغرب
طلوع خورشید از مغرب
در علائم ظهور امام قائم (عج)، سخن از طلوع خورشید از مغرب رفته است.
پیشانی ات را بر خاک بگذار
پیشانی ات را بر خاک بگذار
شما منبعی هستید که مقدار زیادی امواج الکترومغناطیس دریافت می کنید. به عبارت دیگر شما با امواج الکترومغناطیس شارژ می شوید بدون اینکه بفهمید! راه حل همه اینها چیست!!؟؟
خورشید سر بر می آورد
خورشید سر بر می آورد
خدا: بنده ی من نماز شب بخوان و آن یازده رکعت است. بنده: خدایا! خسته ام! نمی توانم. خدا: بنده ی من، دو رکعت نماز شفع و یک رکعت نماز وتر بخوان. بنده: خدایا! خسته ام برایم مشکل است نیمه شب بیدار شوم.
دانستنی جالب در مورد محدودیت های بدن ما
دانستنی جالب در مورد محدودیت های بدن ما
انسان هم مانند دیگر موجودات زنده روی زمین، دارای محدودیت هایی برای زندگی کردن است. برخلاف بسیاری از موجودات، شرایط زندگی انسان بسیار محدود است و نمی توان در بسیاری از شرایط، جان سالم به دربرد. آنچه در ادامه می بینید، بخشی از محدودیت هایی است که بدن انسان را احاطه کرده است.
نماد های شیطان پرستی
نماد های شیطان پرستی
شیطان پرستی جدید به خدایی اعتقاد ندارد و شیطان را تنها نوعی کهن نماد ( archetype ) می داند و انسانها را تنها در برابر خود مسئول میداند و اعتقاد دارد که انسان به تنهایی می تواند راه درست و غلط را تشخیص دهد به همین دلیل هم این اعتقاد بیشتر به عنوان ...
لطیفه های ایرونی
لطیفه های ایرونی
به یکی میگن با اره برقی 100 تا درخت قطع کن، 96 تا قطع میکنه خسته میشه. بهش میگن پاشو روشنش کن 4 تا دیگه بیشتر نمونده، میگه مگه روشنم میشه؟!!
 
فاطمه علی بگلو
سن دوستی :
6 سال
رتبه دوستی :
995
تعداد مطالب : 16
مجموع امتیاز : 4,171
معدل امتیاز : 4171
مجموع بازدید : 68,436
تعداد نظرات : 289
مطالب

 
شما هم میتونی اینجا کلیک کنی ، فرم همکاری رو پر کنی و یکی از تهیه کننده های یک دوست باشی !
© 2008-2013 1Doost dot com. All rights reserved.
اعضا
منوی اصلی
تا هر شب مطالب سایت براتون ایمیل بشه


دانلود نسخه اندروید یک دوستValid XHTML 1.0 Strict
[Valid RSS]
 


خوانندگان ثابت اخبار