Today Photo

تبلیغات در یک دوست

سایت یک دوست یکی از پربیننده ترین پرتال های فارسی زبان است که فعالیت رسمی خود را از تاریخ 7 مهر 1387 شروع کرده و توانسته در همین مدت کوتاه مخاطبان فراوانی را جذب نموده و از محبوبیت خوبی برخوردار شود.

علاوه بر بازدیدهای فراوان روزانه ، گروه اینترنتی وابسته به سایت ، توسط سرویس قدرتمند گروه های گوگل (Google Groups) پشتیبانی میشود و مجله های هفتگی سایت هر یکشنبه به آدرس ایمیل همه اعضای سایت ارسال میشود.

همچنین با استفاده از سرویس اطلاع رسانی گوگل (FeedBurner) برای آن دسته از عزیزانی که در لیست خوانندگان ثابت (روزانه) ثبت نام نموده اند، هر شب مطالب سایت به صورت یک ایمیل ارسال میشود.

آمار اعضای گوگل ، تعداد خوانندگان ثابت و بازدید روزانه در سایت موجود و قابل مشاهده است. در صورت نیاز میتوانید اطلاعات مربوط به آمار ترافیک و یا محبوبیت را از سایت های عمومی و بین المللی دریافت نمائید.

تنوع قسمت های سایت (مطالب ، سرگرمی ، دیوان حافظ ، آلبوم های عکس ، بازی های آنلاین و ... ) و گستردگی موضوع مطالب (خبری ، اجتماعی ، روانشناسی ، فناوری اطلاعات ، طنز و ...) باعث شده هر سلیقه ، گروه ، رنج سنی و جسنیتی با توجه به نیاز خود به سایت مراجعه نموده و این سایت جزو محبوب ترین سایت های فارسی شناخته شود.

چنین جامعه ای میتواند مخاطب مناسبی برای تاجران ، شرکت ها و صاحبان مشاغل جهت معرفی و تبلیغ محصولات یا خدمات ایشان باشد.
 

نحوه نمایش آگهی :

 • در حالت عادی تصویر آگهی در محل خاصی که به شما اختصاص داده میشود در تمامی صفحات سایت نمایش داده میشود.
 • در صورت تمایل میتوانید یه جای یک تصویر از تصاویر متعددی استفاده نمائید که در هر صفحه به صورت تصادفی یکی از آنها نمایش داده شود. در این صورت به ازای هر تصویر اضافه 10% مبلغ کل به مبلغ قرار داد اضافه میشود.
 • اولویت مکان نمایش آگهی ها با توجه به مبلغ قرارداد تعیین میشود.

 

نحوه سفارش آگهی

جهت سفارش آگهی درخواستی شامل مشخصات کالا یا خدمات ، بنر طراحی شده ، قیمت پیشنهادی و شماره تماس خود را به آدرس ایمیل ads@1doost.com ارسال نمایید. ظرف 3 روز کاری بررسی و نتیجه اعلام خواهد شد.

در صورت نیاز میتوانید عکس هایی از محصول یا خدمات خود را به ایمیل ضمیمه نمائید تا بنر شما توسط طراحان ما طراحی شود.

همچنین می‌توانید جهت مذاکرات تلفنی با شماره 09191062643 تماس حاصل فرمائید. 

 

قوانین و شرایط جذب آگهی

 • از پذیرش آگهی سایتهای حاوی تصاویر و مطالب غیر اخلاقی و همچنین مغایر با قوانین کشور ایران معذور هستیم.
 • درصورت تغییر در ماهیت سایت آگهی دهنده در زمان نمایش آگهی در سایت (مانند راهنمایی بازدیدکنندگان به یک سایت دیگر) بدون هماهنگی و یا هر موردی که به نحوی سوء استفاده از تبلیغات در یک دوست باشد نمایش آگهی بلافاصله و بدون اخطار قطع خواهد شد.
 • هر آگهی (بنر) تنها میتواند یک لینک به سایت مد نظر سفارش دهنده آگهی داشته باشد.
 • مسئولیت شعارها، مطالب و تصاویر استفاده شده در آگهی بر عهده سفارش دهنده میباشد و در عین حال یک دوست در قبول بنر و آگهی مختار است.
 • طراحی بنر بر عهده سفارش دهنده میباشد و در صورت نیاز تیم طراحی ما آماده همکاری جهت طراحی بنر میباشد که هزینه آن بصورت مجزا محاسبه خواهد شد.
 • در صورتی که محتوا آگهی یا فعالیت سایت براساس نظر وزارت ارشاد نیازمند مجوز خاصی باشد (مانند مجوزهای صنفی) آگهی دهنده میبایست آنها را کسب و در صورت لزوم ارائه کند.
 • در صورتی که دستور قضائی یا اخطاری توسط  نهادهای ناظر ( نهاد قضایی، انتظامی  یا وزرات ارشاد)  نسبت به حذف یک آگهی به مسئولین سایت ابلاغ شود آگهی فوق از سایت حذف شده و مسئولیت خسارت یا موارد حقوقی آن بر عهده آگهی دهنده خواهد بود.
 • واریز یا پرداخت وجه به معنای قبول کلیه قوانین سایت و تایید نهایی سفارش برای نمایش آگهی است. وجه واریزی پس از شروع نمایش آگهی به هیچ عنوان و در هیچ شرایطی عودت داده نخواهد شد.آگهی دهنده موظف است بنر خود را دقیقا مطابق مشخصات و قوانین مشخص شده در سایت تهیه و ارسال نماید.
 • مشکلات فنی سایت آگهی دهنده مسئولیتی برای یک دوست نخواهد داشت و همچنین در صورتی که به هر دلیلی از جمله تخطی از قوانین سایت یا درخواست مراجع ذیصلاح نمایش آگهی متوقف شود مسئولیتی بر عهده یک دوست نبوده و آگهی دهنده مسئول هرگونه ضرر و زیان خواهد بود.

 


 
شما هم میتونی اینجا کلیک کنی ، فرم همکاری رو پر کنی و یکی از تهیه کننده های یک دوست باشی !
© 2008-2013 1Doost dot com. All rights reserved.
اعضا
منوی اصلی
تا هر شب مطالب سایت براتون ایمیل بشه


دانلود نسخه اندروید یک دوستValid XHTML 1.0 Strict
[Valid RSS]
 


خوانندگان ثابت اخبار